Kód 17225

Pronájem-Dovolená Vila, Gallipoli, Lecce, Itálie, Santo Isidoro

Nástroje

  • 50,780.00CZK
  • Pronájem-Dovolená
  • Typologie: Vila
  • Oblast: 8400 m²
  • Pocet pokoju: 11
  • Podlazí: 1+1
  • Datum zveřejnění oznámení: 02/19/2012
  • Majetkové poměry: Excellent

K pronájmu krásná vila celkové rekonstrukci konce devatenáctého století do 2000 metrů od moře ponořen v krásné krajině Salento.
Vila zaujímá prostor 400 metrů a "se skládá z 11 pokojů na 2 piani.Attorno vily se nachází park, nastavit v borovém lese na 8000 metrů.
Tyto úpravy jsou vynikající a luxus. Bazén a 'v blízkosti vily.
Pouze pro znalce, kteří ocení soukromí a klid.

Přidány informace

Počet lidí Počet lidí: 1/10

Sea

Yes

Yes

Více informacíVíce informací

Přízemí: obývací pokoj, jídelna, kuchyň s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, mikrovlnná trouba a pračka, 1 koupelna s WC a umyvadlem, 3 dvoulůžkové pokoje s koupelnou se sprchovým koutem.
 V prvním patře: 2 dvoulůžkové pokoje s koupelnou se sprchovým koutem (jeden ze dvou ložnic může být přeměněn na dvoulůžkovém pokoji).

Vybavení a služby Vybavení a služby

Na konci roku 1800, na malém kopci, pán šlechtického rodu, on stavěl pro sebe a svou rodinu nádherné vile na realitní Nucci. První domů na prázdniny, pak se stal jeho hlavním sídlem.

Takže až do časných desetiletích 1900, kdy byl opuštěný dům. Minerva má rodinu, současní vlastníci, trpělivě a pečlivě obnovena "sdělil na původní kráse. Okouzlující místo, vůně venkova Salento a Středomoří, křišťálově čisté moře, Tenuta Nucci exkluzivní letovisko.

Byt se skládá ze tří pokojů, pět ložnic, sedm koupelen, terasa, sklep a podzemní, je téměř dokončena, malý klub s lázněmi, turecké lázně a vyhřívaný venkovní bazén obklopený parkem osmi tisíc metrů čtverečních. V místnosti jsou všechny en suite, klimatizace / topení, TV, trezor, lednička.

Sluneční soustava jedenácti panelů zajišťuje teplou vodu do celé konstrukce '.

Vila se nachází v krásné krajině Salento, několik kilometrů od pobřeží, na kterém leží krásné pláže Porto Cesareo, Marine S. Isidor, významné historické a přírodní památky kapitán Marsh a zátoka Torre Uluzzo Portoselvaggio a po břehu jižně od ulice Catherine a St Maria al Bagno, což jsou čtyři pilíře, Rozdělit hora do města Gallipoli.

italiano,english

Ověřit dostupnost

Dostupný Rezervovaný
  • 2012
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • květen
  • červen
  • červenec
  • srpen
  • září
  • říjen
  • listopad
  • prosinec
  • 2013
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • leden
  • únor
  • březen
  • duben
  • květen
  • červen
  • červenec
  • srpen
  • září
  • říjen
  • listopad
  • prosinec
Mapa | Satelit | Hybridní

Ad Přidal Soukromé

Poptávka po této nemovitosti

Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*

Poptávka po této nemovitosti

Ad Přidal Soukromé


Vyžádat informace o podobné nemovitosti

Souhlasím se zpracováním osobních dat*

Stavební energetické účinnosti:

Vývoj cen (CZK/m²)

Itálie
Lecce
Gallipoli

Language

english italiano francais espanol deutsch arabic bulgarian chinese croatian czech dutch estonian greek hungarian israeli latvian lithuanian polish portuguese rumanian russian serbian swedish turkish
2011 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved » Vyhrazená oblast » Realigro iPhone » Widgets Web Agency