Realitní inzerce v Itálii

Od roku  2001 se hlavní charakteristikou italského trhu nemovitostí stává významná dynamičnost. Itálie se vyznačuje dlouhoudobou tradicí investic do nemovitostí : 80% obyvatel má byt či dům v osobním vlastnictví.

Itálie je součástí eurozóny a Schengenského prostoru, který podporuje volný pohyb osob, zboží a kapitálu. Ekonomická stabilita tohoto státu a jeho strategická pozice – nachází se ve Středozemním moři, blízko Balkánu a Afriky – lákají pozornost investorů ze Spojených Států, kteří volí Itálii k realizaci rezidenčních a obchodních projektů.

Itálie provedla reformy pro zjednoduššení daňové a obchodní legislativy, čímž vytvořila příznivější prostředí pro národní i zahraniční investice do nemovitostí.

Předpokládá se, že v roce 2008 počet nákupů a prodejů, který zaznamenal lehký pokles, zůstane stabilní, čímž potvrdí tendenci posledních dvou let, zatímco výnos v sektoru (pro)nájmů se zvýší – očekává se tedy, že italský trh nemovitostí bude ovlivněn úvěrovým sektorem.

Po čtyřech letech zvýšeného růstu se kupní ceny bytů vracejí na úroveň, která je v souladu s předpokládanou poptávkou, hlavně pokud jde o střední kategorii bytů na trhu.

V případě takto slibného vývoje realitního sektoru jako v Itálii, stojí za to konzultovat inzeráty, týkající se nemovitostí a posoudit možnost realizace výhodných investic.

Related Insights

  •  
    Realitní inzerce v Itálii

    Od roku  2001 se hlavní charakteristikou italského trhu nemovitostí stává významná dynamičnost. Itálie se vyznačuje dlouhoudobou tradicí investic do nemovitostí : 80% obyvatel má byt či dům v osobním vlastnictví. Itálie je součástí eurozóny a Schengenského prostoru, který podporuje volný pohyb osob ...

No real estate match the specified search parameters!
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB