Realitní inzerce v Itálii

Od roku  2001 se hlavní charakteristikou italského trhu nemovitostí stává významná dynamičnost. Itálie se vyznačuje dlouhoudobou tradicí investic do nemovitostí : 80% obyvatel má byt či dům v osobním vlastnictví.

Itálie je součástí eurozóny a Schengenského prostoru, který podporuje volný pohyb osob, zboží a kapitálu. Ekonomická stabilita tohoto státu a jeho strategická pozice – nachází se ve Středozemním moři, blízko Balkánu a Afriky – lákají pozornost investorů ze Spojených Států, kteří volí Itálii k realizaci rezidenčních a obchodních projektů.

Itálie provedla reformy pro zjednoduššení daňové a obchodní legislativy, čímž vytvořila příznivější prostředí pro národní i zahraniční investice do nemovitostí.

Předpokládá se, že v roce 2008 počet nákupů a prodejů, který zaznamenal lehký pokles, zůstane stabilní, čímž potvrdí tendenci posledních dvou let, zatímco výnos v sektoru (pro)nájmů se zvýší – očekává se tedy, že italský trh nemovitostí bude ovlivněn úvěrovým sektorem.

Po čtyřech letech zvýšeného růstu se kupní ceny bytů vracejí na úroveň, která je v souladu s předpokládanou poptávkou, hlavně pokud jde o střední kategorii bytů na trhu.

V případě takto slibného vývoje realitního sektoru jako v Itálii, stojí za to konzultovat inzeráty, týkající se nemovitostí a posoudit možnost realizace výhodných investic.

Related Insights

  •  
    Realitní inzerce v Itálii

    Od roku  2001 se hlavní charakteristikou italského trhu nemovitostí stává významná dynamičnost. Itálie se vyznačuje dlouhoudobou tradicí investic do nemovitostí : 80% obyvatel má byt či dům v osobním vlastnictví. Itálie je součástí eurozóny a Schengenského prostoru, který podporuje volný pohyb osob ...

No real estate match the specified search parameters!
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB