Přesun na Guadeloupe. Zahraniční a žijí v Guadeloupe.

 

Ostrov Antily, známý po celém světě pro svou nedotčenou krásu, je dnes protagonistou malý kousek ráje! Nakonec přišla dobrá sezóna a mnozí si mysleli, že odjíždějí na výlet nebo se dokonce natrvalo přestěhují do nového národa. Motivace patří mezi nejrozmanitější, protože víme, že každý kupující má jiné potřeby. Ale co kdybychom vám řekli, že národ dnešní doby může dát všem investorům vlnu štěstí? Pokud jste zvědaví dozvědět se více, jediným řešením je vyzbrojit se papírem a perem, abyste mohli napsat všechno, co vám řekneme.

Nákup nemovitosti v Guadeloupe bude vaše trumfová karta do budoucna!

Na co čekáte? Začněme náš mini průvodce!

                                                 

                  

Začněme se základy, konkrétně geografií území. S jedinečnou vegetací a typicky antilskou, není nemožné být překvapen. Četné jsou tropické ovocné stromy, oblasti zcela pokryté květy s živými barvami a bažinami, které mají být objeveny. Fauna je také velmi bohatá, zejména mořská.

Obecně je území většinou hornaté, zejména v hlavním městě.

Jaké jsou však dokumenty k přístupu na tento ostrov?

Jako zámořská oblast Francie je dostatečná dokumentace reprezentována pasem nebo průkazem totožnosti platným pro cestu do zahraničí. Občané Evropské unie, kteří cestují na ostrov z pracovních důvodů, nepotřebují povolení k pobytu.

Hlavní činností, která přináší obrovské množství hlavních měst na ostrov, je cestovní ruch, zjevně vzhledem k přítomnosti záviděníhodného dědictví krajiny. Nejvíce láskyplní návštěvníci jsou občané Spojených států, Kanady a Francie, ale evropští cizinci nemají žádný zájem.

Nyní jsme uprostřed našeho mini průvodce: jaké jsou skutečné náklady na život?

Řekněme, že tato země je vhodná pro ty, kteří mají poměrně velké množství aktiv, aby mohli investovat, vzhledem k tomu, že se jedná o rajskou realitu. Abychom vám lépe porozuměli, o čem hovoříme, rozhodli jsme se vložit mini seznam cen za koš zboží a obecně i výdaje, které budou nést, jakmile dorazíme do této země.

 

Stravování, levné restaurace 30,00 eur

Mléko (normální), (1 litr) 10,00 EUR

Bochník čerstvého bílého chleba (500g) 9,46 €

Rýže (bílá), (1 kg) 4,00 EUR

Vejce (normální) (12) 2,68 eur

Místní sýr (1 kg) 6,00 EUR

Kuřecí prsa (vykostěná, bez kůže), (1 kg) 9,61 €

Jednosměrná jízdenka (místní doprava) 3,00 eur

Konečně v části tohoto článku dospíváme k tomu, že jsme všichni čekali na: koupi nemovitosti v Guadeloupu. Jak již bylo řečeno, je to realita velmi blízko k rozhodně vysokému cílovému trhu. Budova se pohybuje od 1300 do 3000 eur za metr čtvereční a je třeba poznamenat, že trh s nemovitostmi zažívá od roku 2017 silný růst.

Na co čekáte? Nyní, když máte všechny informace, které potřebujete, můžete bezpečně vyrazit objevit tuto nádhernou zemi.

Related Insights

  •  
    Přesun na Guadeloupe. Zahraniční a žijí v Guadeloupe.

      Ostrov Antily, známý po celém světě pro svou nedotčenou krásu, je dnes protagonistou malý kousek ráje! Nakonec přišla dobrá sezóna a mnozí si mysleli, že odjíždějí na výlet nebo se dokonce natrvalo přestěhují do nového národa. Motivace patří mezi nejrozmanitější, protože víme, že každý kupující ...

Souvisejících reklam

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB