Stěhování na Martinik. Zahraniční a žijí na Martiniku

 

 

Léto se blíží a máme pro vás velké překvapení. Umožníme vám radikálně změnit váš život, jednoduchou jednosměrnou jízdenkou do jedné z nejkrásnějších destinací Karibiku na světě. V srdci souostroví Karibiku, ve skutečnosti existují ostrovy, které hostí jedinečné a bohaté příležitosti, které mají být zabaveny! Z tohoto důvodu můžeme odhalit pouze protagonisty našeho mini průvodce. Dnes, v tento horký květnový den, dáme vám všechny informace o koupi nemovitosti na Martiniku!

Ano, srdce Antil s hlavním městem Fort-De-France je pod naší lupou! Musíme začít! Vy, musíte se jen vyzbrojit papírem a perem, připraveni zapsat všechny různé tipy, které vám chceme dát!

                   

Začněme tím, že tento ostrov má povrch, který hostí nádherné království: tropického lesa. Existují četné druhy, které jsou v teritoriu, a to i z hlediska volně žijících živočichů. Toto je země, kterou objevil Kryštof Kolumbus v dálce 1502, během své čtvrté cesty, věnované objevování neslavného „Nového světa“, zajímavý detail je dán názvem samotného ostrova: Madinina, doslova „ostrov květin '', zdůraznit rozmanitost stejné. Ale bohatství ostrova je také dáno zříceninami a památkami, které svědčí o jedinečné historické minulosti.

Místní obyvatelstvo je většinou africké, ale v posledních letech se demografická míra zvýšila díky mnoha turistům, kteří kdysi na místě, později přeměněn na občany, nákup nemovitosti a pak investovat do místních cihel. úředník je francouzský, ale kulturní bohatství místa je charakterizováno nejen jídlem a vinařskými tradicemi, ale především jazykem. Ve skutečnosti je literatura ostrova dcerou slavných spisovatelů, jako je Patrick Chamoiseau, Édouard Glissant, Aimé Césaire, Frantz Fanon, Joseph Zobel a mnoho dalších.

Hudební žánr a tanec jsou rozmanité a tančily a hrály nepřetržitě na ulicích měst a, jak lze usuzovat, nejvýznamnějším festivalem je festival karnevalu.

Jaké jsou dokumenty pro přístup do tohoto ráje?

Průkaz totožnosti nebo cestovní pas jsou ambivalentní. Dále je třeba mít na paměti, že na úrovni bezpečnosti v současné době neexistují žádné konkrétní kritické situace.

Současnou měnou je „satelitní“ stát Francie. Ale navzdory tomu se ukazuje, že životní náklady jsou mírně odlišné od evropských standardů.

Tyto varianty podrobně analyzujeme:

Ubytování čerstvého bílého chleba (500g) 2,19 €

Jednosměrná jízdenka (místní doprava) 1,30 €

Různé služby měsíčně 180 €

A co nákup nemovitosti?

Malá Paříž Antil, která má dobré architektonické dědictví, představuje „širokou škálu možností. Začíná od minimálně 300 000 eur, aby dosáhlo rozhodně vyšších čísel. Mini průvodce dne je u konce! Přejeme Vám příjemnou cestu k objevování jedné z nejzachovalejších zemí světa!

Related Insights

  •  
    Stěhování na Martinik. Zahraniční a žijí na Martiniku

        Léto se blíží a máme pro vás velké překvapení. Umožníme vám radikálně změnit váš život, jednoduchou jednosměrnou jízdenkou do jedné z nejkrásnějších destinací Karibiku na světě. V srdci souostroví Karibiku, ve skutečnosti existují ostrovy, které hostí jedinečné a bohaté příležitosti, které ...

Souvisejících reklam

Villa F4 typu hacienda na pozemku o rozloze 602 m2 s úchvatným výhledem na Karibské moře a loupané hory. Je vybaven v přízemí krytého bazénu obklopené...
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB