Stěhování do Nebrasky. Zahraniční a žijí v Nebrasce.

 

 

Se svými 93 kraji, národem, který jsme se rozhodli zaměřit naši pozornost na dnešní ... Nebraska! Ano, jsme stále v Americe, přesně v centrální části země. Není divu, že slavný slogan „Nebraska: kde Západ začíná“ byl vytvořen přesně s odkazem na jeho geografickou polohu.

Jste připraveni se dozvědět více? S námi v Realigro můžete konečně změnit svůj život, možná koupí nemovitosti v Nebrasce!

Náklady a kvalita života, živější a nekontaminované oblasti, pracovní příležitosti a možné problémy budou prvky, kterým dnes budeme čelit v našem mini průvodci!

Co můžeme říci, můžeme začít!

                

Začněme základním krokem: dokumentace potřebná k získání přístupu do Nebrasky.

Stejně jako ve všech amerických státech zákon jednoduše stanoví pas jako základní dokument pro vstup do této země. Rádi bychom vám však připomněli, že z bezpečnostních důvodů by kontroly mohly být přísnější.

Jakmile překonáme překážku '' '', začneme se dostávat do srdce našeho průvodce, odpovíme-li na otázku, kterou si mnozí z vás položíte: jaké jsou životní náklady v Nebraske? Prozkoumejme hlavní město, ale je to povinnost zdůraznit, že jak se často děje, v okrajových oblastech by ceny mohly být rozhodně nižší, aby se usnadnily konzultace o životních nákladech v Nebraske, rozhodli jsme se vložit malý seznam s cenami vozu primárního zboží a náklady, které potenciálně mohou být podporovány, jakmile dorazí do hlavního města Heleny.

1 kg kuřete obecně stojí 5,7 dolarů a 6,5 ​​dolarů

1 litr mléka obvykle stojí mezi 0,6 USD a 0,7 USD

Tucet vajec stálo asi 2,2 USD

Bochník chleba: mezi 1,5-1,8 $

2 litrová láhev Coca Cola: mezi 1,5-1,8 $

I litr piva koupil od supermarketu: mezi 2,9-3,7 $

1/2 kg rajčat: mezi 1,6-1,9 $

1 kg jablek: mezi 3-3,5 $

1 kg brambor: mezi 1,1-1,3 $

Měsíční poplatky (elektřina): 50 USD

Jakmile se vyřeší dilema týkající se životních nákladů, stojí za to připomenout čtenářům, že Nebraska je a stále je jednou ze zemí Spojených států amerických s velmi vysokou úrovní blahobytu. Ještě jeden důvod, proč bychom se měli trochu zamyslet, nemyslíte? A teď, dulcis v fundo, odvětví, které je nám nejvíce drahé, naše: nemovitost!

Kde nakoupit nemovitost v Nebraska?

Před odpovědí na tuto otázku chceme zdůraznit, jak se v posledních pěti letech průměrné ceny nemovitostí za prodej v Nebrasce obecně zvýšily o 30% u domů s vysokými, středními a nízkými cenami. Zdá se však, že tento nárůst neodradil potenciální investory vzhledem k vynikající kvalitě života, o které jsme se již zmínili. V uplynulém roce se díky stále větší poptávce vydalo až 900 nových stavebních povolení, které začínají minimálně na úrovni 100 000 eur v oblasti hlavního města, aby dosáhly výrazně vyšších prahových hodnot pro luxusní a vybavené vily. každého pohodlí.

Jsi tam ještě? Běh teď připravit se na objev Nebraska!

Related Insights

  •  
    Stěhování do Nebrasky. Zahraniční a žijí v Nebrasce.

        Se svými 93 kraji, národem, který jsme se rozhodli zaměřit naši pozornost na dnešní ... Nebraska! Ano, jsme stále v Americe, přesně v centrální části země. Není divu, že slavný slogan „Nebraska: kde Západ začíná“ byl vytvořen přesně s odkazem na jeho geografickou polohu. Jste připraveni ...

Souvisejících reklam

Cod. 15443

Prodat Zemědělská půda, Nebraska, Sioux County, Sioux County, Sioux County

19,722,109.06CZK
Prodat
Zemědělská půda

6150120 m²
Spring Creek Ranch - Sioux County, Nebraska: Spring Creek Ranch trávy je souvislá 1.520 ± deeded ranči skládající se z těžce sodded tráva pastviny, lo...
Cod. 3592

Prodat Domek, Nebraska, Lincoln, Lincoln, Lincoln

4,524,483.84CZK
Prodat
Domek

1200 m²
2 BR, 1-1/2 BA čistý domov ve skvělé okolí
Cod. 3591

Prodat Domek, Nebraska, Omaha, Omaha, Omaha

134,574,391.26CZK
Prodat
Domek

450 m²
Vlastní navržen Home,
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB