PRODEJ DOMU V ZAHRANIČÍ

PRODEJ DOMU V ZAHRANIČÍ

Chcete prodat dům v zahraničí? Máte nemovitost a na vnitrostátním trhu jste zatím nenašli vhodného kupce?

Realigro Real Estate je webový portál, který je tu právě pro Vás. Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat Realigro pro prodej nemovitosti v zahraničí.

Každá inzerce zveřejněná na pozici Top přiláká více než 1200 návštěv měsíčně z 190 odlišných zemí v celém světě.

KONTAKTY JSOU GARANTOVÁNY.

Významná čísla pro mezinárodní realitní portál Realigro, který je schopen nabídnout velkou viditelnost prostřednictvím návštěv stránek ze strany více než 150 milionů možných zahraničních zájemců každý měsíc, tj. alespoň 20 krát více než jakýkoliv vnitrostátní realitní portál.

Realigro je referenčním bodem pro realitní kanceláře a soukromé osoby, které chtějí prodat svůj dům v zahraničí, a pro mnohé zahraniční zájemce, kteří chtějí koupit nemovitost v určité zemi.

Má optimální umístění online a ve vyhledávačích díky všem klíčovým slovům, které cizinci nejčastěji používají ve své mateřštině.

Jedná se tedy o jedinou vícejazyčnou platformu, která exkluzivně publikuje každý inzerát a neduplikujeinzeráty na více než 100 nebo více podobných portálech, díky čemuž se předejde mnohým duplikátům pro stejnou inzerci, což by negativně ovlivnilo vyhledávání.

Mezinárodní portál Realigro je nejlepší prostředek pro ty, kdo chtějí prodat svůj dům v zahraničí, protože se dá konzultovat ve 24 jazycích a nabízí cizincům nejlepší „user experience“ a pomáhá zvýšit poptávku.

Vybrat si Realigro pro prodej svého domu v zahraničí Vám umožní uzavřít kupní smlouvu bez prodejních poplatků, zájemci Vás budou kontaktovat přímo, bez jakéhokoliv filtru, prostřednictvím kontaktního formuláře.

Neztrácejte čas a kupte si inzerci Top přímo na této stránce:

Kupte si inzerci Top

Pokud však pracujete na realitním trhu jako profesionál, doporučujeme Vám naše služby Pro:

Služby Realigro pro realitvní agenty

Related Insights

Souvisejících reklam

Cod. 36164

Prodat Třípokojový, Portugalsko, Lisboa, Lisboa, Paço de Lumiar

32,326,560.00CZK
Prodat
Třípokojový

183 m²
Výborná příležitost žít ve velkém bytě s terasou a bazénem v soukromém bytovém domě v Lumiar. Byt T3, o rozloze 183m2, renovovaný s architektonický...
Cod. 35881

Prodat Třípokojový, Portugalsko, Beja, Vidigueira, Vidigueira

2,283,384.00CZK
Prodat
Třípokojový

180 m²
Vlastnictví 3 ložnice, krb Parkování zdarma Marquise Spíž Wc Bazén Podkroví Dvůr se studnou, skladovací
Licence: AMI: 8540 Energetický průkaz: B Plocha: 289 m2 Oblast: home + okolních pozemků: 10.500 m2 T3 venkovský dům; stěnou po celé délce s žulov...
Cod. 33989

Prodat Třípokojový, Portugalsko, Lisboa, Lisboa, Penha de França - Lisboa

7,683,972.00CZK
Prodat
Třípokojový

100 m²
3 + kk v Penha de França, Lisboa :: Stavební ve výborném stavu :: 2 terasy k dispozici pro běžné použití, a jeden na střeše s fantastickým výhledem na...
1 / 21
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB