PRODEJ DOMU V ZAHRANIČÍ

PRODEJ DOMU V ZAHRANIČÍ

Chcete prodat dům v zahraničí? Máte nemovitost a na vnitrostátním trhu jste zatím nenašli vhodného kupce?

Realigro Real Estate je webový portál, který je tu právě pro Vás. Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat Realigro pro prodej nemovitosti v zahraničí.

Každá inzerce zveřejněná na pozici Top přiláká více než 1200 návštěv měsíčně z 190 odlišných zemí v celém světě.

KONTAKTY JSOU GARANTOVÁNY.

Významná čísla pro mezinárodní realitní portál Realigro, který je schopen nabídnout velkou viditelnost prostřednictvím návštěv stránek ze strany více než 150 milionů možných zahraničních zájemců každý měsíc, tj. alespoň 20 krát více než jakýkoliv vnitrostátní realitní portál.

Realigro je referenčním bodem pro realitní kanceláře a soukromé osoby, které chtějí prodat svůj dům v zahraničí, a pro mnohé zahraniční zájemce, kteří chtějí koupit nemovitost v určité zemi.

Má optimální umístění online a ve vyhledávačích díky všem klíčovým slovům, které cizinci nejčastěji používají ve své mateřštině.

Jedná se tedy o jedinou vícejazyčnou platformu, která exkluzivně publikuje každý inzerát a neduplikujeinzeráty na více než 100 nebo více podobných portálech, díky čemuž se předejde mnohým duplikátům pro stejnou inzerci, což by negativně ovlivnilo vyhledávání.

Mezinárodní portál Realigro je nejlepší prostředek pro ty, kdo chtějí prodat svůj dům v zahraničí, protože se dá konzultovat ve 24 jazycích a nabízí cizincům nejlepší „user experience“ a pomáhá zvýšit poptávku.

Vybrat si Realigro pro prodej svého domu v zahraničí Vám umožní uzavřít kupní smlouvu bez prodejních poplatků, zájemci Vás budou kontaktovat přímo, bez jakéhokoliv filtru, prostřednictvím kontaktního formuláře.

Neztrácejte čas a kupte si inzerci Top přímo na této stránce:

Kupte si inzerci Top

Pokud však pracujete na realitním trhu jako profesionál, doporučujeme Vám naše služby Pro:

Služby Realigro pro realitvní agenty

Related Insights

Souvisejících reklam

Cod. 37126

Prodat Třípokojový, Portugalsko, Albufeira, albufeira, Salgados

10,854,900.00CZK
Prodat
Třípokojový

160 m²
Ref. 448-2018 Krásný byt vložený do luxusního bytu vedle pláže a golfu v privilegované oblasti Algarve, která vládne přírodou a klidem, kde je vše za...
Cod. 37111

Prodat Třípokojový, Portugalsko, Porto, PORTO, avenida boavista

8,528,850.00CZK
Prodat
Třípokojový

130 m²
Byt T3, s 129 m2, 2 parkovací místa a sklad. všechny pokoje s výhledem na moře. Všechny oblasti budovy a přístup do Avenida da Boavista bez bariér p...
Cod. 37003

Prodat Třípokojový, Portugalsko, Albufeira, albufeira, Av. Sá Carneiro

4,109,355.00CZK
Prodat
Třípokojový

85 m²
Ref. 028-2018 Byt T2 + 1 zcela zrekonstruovaný, centrálně umístěný se zbožím a službami. Tento 2 + 1 apartmán se skládá z vstupní haly, komory, plně...
Cod. 36925

Prodat Třípokojový, Portugalsko, Lisboa, Lisboa, Linda a Velha

17,962,275.00CZK
Prodat
Třípokojový

221 m²
Luxusní apartmán s vynikajícími oblastmi, 3 apartmány a toaletou. Vedle Palace Aciprestes - Marquês de Pombal Foundation - Linda A Velha. Vložen...
1 / 22
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB