Stěhování do Jižní Dakoty. Expatriujte a žijte v Jižní Dakotě

Velmi dlouhé, téměř nekonečné silnice, obklopené nejkrásnějšími západy slunce, ponořené do rozlehlé prérie ... dnes vás vezmeme na velmi zvláštní místo, které vás učiní beze slov! Často se zajímáme o ideální místo, kde začít od nuly. No, my v Realigro jsme pro vás analyzovali národ, ve kterém přemístění může být dětskou hrou!

Nákup nemovitosti v Jižní Dakotě bude vítězným klíčem pro vaši budoucnost!
Poskytneme vám všechny informace, které potřebujete k tomuto kroku, ve velkém stylu a především v naprostém klidu. Takže, pokud jste připraveni, vše, co musíme udělat, je začít!

             

Začněme definováním Jižní Dakoty z geografického hlediska.
Tato země je především federovaným státem USA, který se nachází přesně v nádherných pláních Středozápadu. Jméno pochází ze slavného domorodého domorodého Američana, lépe známý jak Sioux. Kdybychom měli dát symbol, který by nejlépe reprezentoval tento stav, určitě bychom nepochybovali: Mount Rushmore. Ano, Jižní Dakota je kolébkou této světoznámé památky. Ale to není všechno. Oblast je charakterizována krajinou bohatou na kaňony a kopce, jako jsou Černé vrchy (bohaté na minerály, jako je zlato, stříbro, měď a olovo) a Badlands. Nelze opomenout ani Minnesotu, jednu z „historických“ řek amerického kontinentu.

Pro milovníky přírody je proto Jižní Dakota ideálním místem. Ale nejen! Pojďme zjistit, co tato země může nabídnout. Na úrovni vzdělání se Jižní Dakota pyšní přítomností různých univerzit, a proto se každý rok velmi mnoho studentů Erasmu, kteří se rozhodnou prožít „zážitek v zahraničí díky partnerství s jedním z těchto studijních středisek.
Takže pokud jste studentem univerzity, můžete tuto příležitost využít také jako příležitost!

Pro hospodářský aspekt je Jižní Dakota hlavně založena na dovozně-vývozní činnosti hlavních produktů pocházejících z těžební těžby a zemědělství. Také si pamatujeme, že tento stát je jedním z hlavních producentů ovsa a žita.

Jaké jsou však životní náklady v Jižní Dakotě?
Začněme z předpokladu, že mluvíme o velmi rozmanitém státě, jak pro etnicity, tak pro fyzickou konformaci. Mezi nádhernými národními parky a průmyslově vyspělými městy, která dokonale zapadají do tohoto velmi divokého prostředí, skutečně existuje rozpaky při výběru reality, ve které chcete žít.

Abychom vám usnadnili výběr, rozhodli jsme se zahrnout malý mini-seznam související s typickým zbožím a službami, s příslušnými cenami, s ohledem na to, že národní měnou je americký dolar.

Jídlo, ekonomická restaurace 9,75 $
Strava pro 2 osoby, průměrná restaurace, tříchodové $ 25,00
Nabídka McDonalds (nebo ekvivalentní nabídka) 4,50 $
Cappuccino (normální) 4,00 $
Voda (0,33 1 láhev) 1,50 $
Benzín (1 litr) 0,74 $
Sportovní centrum, měsíční poplatek za 1 dospělého 40,00 $
1 pár džíny (Levis 501 nebo podobný) 40,00 $

A pro realitní sektor? Pokud jde o hlavní město, Pierre, začneme s pronajímáním nemovitosti kolem 600,00 $ měsíčně, až do maximální výše 700,00 $ (u domů v centru hlavního města). S asi 13 000 $ je možné koupit zemědělskou půdu na stavbu a minimálně 80 000 domků v sousedních městech.

Co říci, náš mini průvodce končí zde. Musíme vám jen popřát dobrý výlet!

Related Insights

  •  
    Stěhování do Jižní Dakoty. Expatriujte a žijte v Jižní Dakotě

    Velmi dlouhé, téměř nekonečné silnice, obklopené nejkrásnějšími západy slunce, ponořené do rozlehlé prérie ... dnes vás vezmeme na velmi zvláštní místo, které vás učiní beze slov! Často se zajímáme o ideální místo, kde začít od nuly. No, my v Realigro jsme pro vás analyzovali národ, ve kterém přemís ...

Souvisejících reklam

Cod. 7125

Prodat Zemědělská půda, South Dakota, Pierre, Pierre, Pierre

327,974.13CZK
Prodat
Zemědělská půda

25 m²
Pozemky na prodej! 100 ft x 200 ft Krásné oblasti. Veřejný vodovod, plyn a elektrickou dispozici. Také hodně vedle je k dispozici!
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB