Realigro Builders | Realigro.cz

Prodávejte své projekty a developerské stavby
přímo finálnímu zákazníkovi!

Váš vyhrazený prostor
  • Uveřejňujte a spravujte své realitní nabídky přímo ze svého počítače.

Globální síť
  • Vaše nabídky budou k prohlédnutí ve více než 190 zemích světa.
  • Výměna informací a služeb s profesionály na trhu nemovitostí po celém světě.

24/7 Podpora
  • Náš tým Vám poskytne technickou podporu při řešení všech problémů.
Zero - Bez licenčních poplatků
- Bez provizí
Neomezená inzerce
  Realigro BUILDERS
Reklama ve více než 190 zemích Realigro Vám nabízí možnost ukázat Vaše nabídky zájemcům z celého světa.

Znamená to více relevantních odezev než u jakékoliv jiné existující realitní platformy!
Váš vyhrazený prostor Uveřejněte nové realitní nabídky a spravujte si své vlastní realitní portfolio. Je to intuitivní a snadné.

Každou nabídku můžete doplnit fotografiemi, jedním videem a až třemi soubory v libovolném formátu (např.: brožury, letáky, prospekty …)

Platforma přeloží Vaši nabídku do 24 jazyků a přizpůsobí uváděné informace požadavkům návštěvníka stránek. Každý uživatel bude mít uvedenou cenu nemovitosti v měně, kterou si zvolí a rovněž veškeré rozměry se mu zobrazí ve zvolených jednotkách (stopy nebo metry).
Doručování odezev prostřednictvím mailů a/nebo textových zpráv Příjem informací o osobách, které mají zájem o koupi Vaší nemovitosti přímo na Vaši e-mailovou adresu a na Váš telefon.
Realigro Appeal V naší bohaté realitní databázi zjistíte, které jsou ty nejdynamičtější realitní trhy na světě. Můžete si je volit dle země, typu nemovitosti nebo podle jiných kriterií.

S Realigro Appeal se můžete dozvědět, kolik lidí navštívilo každou z Vašich nabídek v reálném čase.
Publikování novinek a promočních materiálů Prostřednictvím vyhrazeného prostoru na webu máte možnost posílat novinky a promoční materiály našim návštěvníkům, zaujmout více zákazníků a připoutat je k sobě.
Reklama na iPhonu Vaše nabídka bude automaticky zveřejněna na Realigro iPhone App a budou ji vidět uživatelé těchto mobilních zařízení na celém světe.
Technická podpora 24/7 Náš tým odborníků Vám poskytne pomoc pokaždé, když se setkáte s problémy při používání naší platformy.
Použití značky Při jednání se zákazníky máte možnost prokázat, že jste členem nejrozšířenější světové realitní sítě omezeně
Commissioni, Royalties žádné žádné
Neomezená inzerce po dobu 12 měsíců 490 EUR
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB