Realigro Professional

JEDINEČNÉ VÝHODY, které nabízí Realigro pro propagaci Vašich nemovitostí!

RYCHLÝ PRODEJ

Realigro navštěvují potenciální kupci z celého světa. Díky mnohojazyčné platformě je návštěvnost 20 krát větší než návštěvnost národních portálů s nemovitostmi.
KONTAKTY JSOU GARANTOVÁNY!
Každá inzerce zveřejněná na pozici Top může přilákat více než 1200 návštěv měsíčně z 190 odlišných zemí celého světa.

VÁŠ INZERÁT VE 24 JAZYCÍCH

Realigro má vynikající umístění ve světových vyhledávačích. Jedná se o jedinečnou mnohojazyčnou platformu, která exkluzivně zveřejňuje každou inzerci a překládá ji do 24 jazyků (jediná na světě). Realigro ani neduplikuje a ani nedistribuuje inzeráty na stovkách portálů s nemovitostmi rozptýlených v síti. Neboť důsledkem tohoto postupu je, že je stejný inzerát kopírován na mnohých, zcela stejných stránkách, což je penalizováno vyhledávači kvůli duplikovanému nebo spam obsahu.

KUPUJÍCÍ Z CELÉHO SVĚTA

Mezinárodní portál Realigro je nejlepší prostředek pro ty, kdo chtějí prodat svůj dům v zahraničí, protože se dá konzultovat v 24 jazycích a nabízí cizincům nejlepší možnou „user experience“ a pomáhá zvýšit poptávku po nemovitosti.

SPRÁVA INZERÁTU A TECHNICKÁ PODPORA

Zakoupením jedna z našich Profesionálních služeb budete mít k dispozici SKUTEČNÝ A OPRAVDOVÝ profesionální prostor, kde budete moci zveřejnit nebo změnit jakýkoliv inzerát, spravovat kontakty a kontrolovat návštěvy, které každý inzerát obdrží. Dále budete moci zveřejňovat novinky a používat četné další funkce.
Technická podpora je garantována.

ŽÁDNÉ PROVIZE

Vybrat si Realigro pro prodej nebo pronájem nemovitosti Vám umožní provést transakci bez provizí z prodeje. Zájemci Vás budou kontaktovat přímo, bez jakéhokoliv prostředníka.

Přistupte ke koupi

 
Basic
Pre tých, ktorí chcú zaujať svojim portfóliom nehnuteľností záujemcov z celého sveta.
 
Do 50 inzerátov
Vybrať
 
Plus
Pre realitné kancelárie/siete realitných portálov, ktoré vyhľadávajú pre svoju databázu nehnuteľností medzinárodnú klientelu.
S IMPORTOM ÚDAJOV Z FEED XML
Na jednoduchú a okamžitú publikáciu vašej databázy realít.
Do 2000 inzerátov
Vybrať
 
Holiday Rentals
Pre správcov dovolenkových nehnuteľností alebo nehnuteľností na krátkodobý prenájom.
 
 
Vybrať
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB