Realigro Professional

JEDINEČNÉ VÝHODY, které nabízí Realigro pro propagaci Vašich nemovitostí!

RYCHLÝ PRODEJ

Realigro navštěvují potenciální kupci z celého světa. Díky mnohojazyčné platformě je návštěvnost 20 krát větší než návštěvnost národních portálů s nemovitostmi.
KONTAKTY JSOU GARANTOVÁNY!
Každá inzerce zveřejněná na pozici Top může přilákat více než 1200 návštěv měsíčně z 190 odlišných zemí celého světa.

VÁŠ INZERÁT VE 24 JAZYCÍCH

Realigro má vynikající umístění ve světových vyhledávačích. Jedná se o jedinečnou mnohojazyčnou platformu, která exkluzivně zveřejňuje každou inzerci a překládá ji do 24 jazyků (jediná na světě). Realigro ani neduplikuje a ani nedistribuuje inzeráty na stovkách portálů s nemovitostmi rozptýlených v síti. Neboť důsledkem tohoto postupu je, že je stejný inzerát kopírován na mnohých, zcela stejných stránkách, což je penalizováno vyhledávači kvůli duplikovanému nebo spam obsahu.

KUPUJÍCÍ Z CELÉHO SVĚTA

Mezinárodní portál Realigro je nejlepší prostředek pro ty, kdo chtějí prodat svůj dům v zahraničí, protože se dá konzultovat v 24 jazycích a nabízí cizincům nejlepší možnou „user experience“ a pomáhá zvýšit poptávku po nemovitosti.

SPRÁVA INZERÁTU A TECHNICKÁ PODPORA

Zakoupením jedna z našich Profesionálních služeb budete mít k dispozici SKUTEČNÝ A OPRAVDOVÝ profesionální prostor, kde budete moci zveřejnit nebo změnit jakýkoliv inzerát, spravovat kontakty a kontrolovat návštěvy, které každý inzerát obdrží. Dále budete moci zveřejňovat novinky a používat četné další funkce.
Technická podpora je garantována.

ŽÁDNÉ PROVIZE

Vybrat si Realigro pro prodej nebo pronájem nemovitosti Vám umožní provést transakci bez provizí z prodeje. Zájemci Vás budou kontaktovat přímo, bez jakéhokoliv prostředníka.

Přistupte ke koupi

 
Basic
Pre tých, ktorí chcú zaujať svojim portfóliom nehnuteľností záujemcov z celého sveta.
 
Do 50 inzerátov
Vybrať
 
Plus
Pre realitné kancelárie/siete realitných portálov, ktoré vyhľadávajú pre svoju databázu nehnuteľností medzinárodnú klientelu.
S IMPORTOM ÚDAJOV Z FEED XML
Na jednoduchú a okamžitú publikáciu vašej databázy realít.
Do 2000 inzerátov
Vybrať
 
Holiday Rentals
Pre správcov dovolenkových nehnuteľností alebo nehnuteľností na krátkodobý prenájom.
 
 
Vybrať
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB