Stěhování do Anguilly. Zahraniční a žijí v Anguille

 

 

Mezi karibskými městy, která investoři nejvíc žádali, jsme určitě nemohli zmínit malý ráj, ponořený do křišťálově čistého moře a posetý 33 nádhernými plážemi. Pokud také chcete nejen žít v jedinečném místě, ale také bohatém na mnoho příležitostí, odpověď je pod vašimi očima, uzavřená jedním slovem: Anguilla.

Nákup domu v Anguille vám umožní změnit váš život. Jediné, co musíte udělat, je pečlivě sledovat následující řádky. Ve skutečnosti jsme v Realigro vytvořili mini-průvodce šitý na míru pro vás, schopný kombinovat obě odpovědi na všechny hlavní otázky, které vznikají v souvislosti s novými místy k objevování, as ohledem na tuto fantastickou zemi. A pak, pokud jste připraveni, můžeme začít!

                                             

                 

Začněme tím, že poskytneme nějaké informace o zeměpisné poloze oblasti: jaká jsou nejkrásnější místa k návštěvě?

Jedním z nejkrásnějších zážitků, které jste si vyzkoušeli, kdysi přistál v Anguille, je výlet lodí po pláži Little Bay. Jedno z nejmenších, ale také nejznámějších pobřeží národa, je vykoupeno tyrkysovým a krystalickým mořem, které je ideální pro potápěče, výborná viditelnost zaručuje, že oceníte neslavný korálový útes, velmi pestrý a bohatý na rozmanitost (mezi rostlinami a faunou). fauny), která se nenachází v jiných částech světa.

Jaké jsou však dokumenty potřebné pro přístup k tomuto koutu ráje?

Záleží přímo na Spojeném království, ostrov poskytuje právní předpisy, které jsou v souladu s britskou legislativou, a to i pokud jde o cestovní dokumentaci. Výkonná moc je ve skutečnosti odpovědností královny, kterou zjevně zastupuje guvernér Anguilly. Co se týče životních nákladů, můžeme říci, že ceny se příliš neliší od evropského průměru. Vzhledem k tomu, že se jedná především o turistickou lokalitu, je pochopitelné, že zejména v hlavní sezóně jsou ceny o něco vyšší.

S výjimkou výdajů „cestujícího“ pro ty, kteří si přejí koupit nemovitost v této zemi, musí však odkazovat na právní předpisy evropského původu (tj. Britské) a na životní náklady, které nejsou příliš nízké, ale v souladu s hlavními náklady. atraktivních lokalit z hlediska cestovního ruchu, pokud jde o nemovitosti, i v tomto případě jsou náklady, které budou muset budoucí investoři čelit, kalibrovány podle referenční oblasti.

Jedná se však o trh orientovaný na luxusní segment, který však časem rozšiřuje sféru zahraničních portfolií, což zaručuje perfektní soulad mezi nabídkou a poptávkou.

Závěrem tedy můžeme potvrdit, že navzdory charakteristikám typicky karibského města zaručují evropské právní předpisy v kombinaci s nespornou krásou místa větší bezpečnost z hlediska investic a bezpochyby fantastický výnos z hlediska získaných nemovitostí.

Doufáme, že náš mini průvodce byl vyčerpávající: my vám přejeme jen dobrou cestu!

Related Insights

  •  
    Stěhování do Anguilly. Zahraniční a žijí v Anguille

        Mezi karibskými městy, která investoři nejvíc žádali, jsme určitě nemohli zmínit malý ráj, ponořený do křišťálově čistého moře a posetý 33 nádhernými plážemi. Pokud také chcete nejen žít v jedinečném místě, ale také bohatém na mnoho příležitostí, odpověď je pod vašimi očima, uzavřená jední ...

Souvisejících reklam

Cod. 3856

Prodat Podnikání, Anguilla, The Valley, The Valley, center

1,480,920.00CZK
Prodat
Podnikání

177 m²
b) požíváte pozemků mezi těmito 33m a pozemkem s možností vytvoření dočasných zařízení. 1) Kuchyně 26 m2 je pokryta dlažbou. Střecha byla remagnée....
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB